Projektowanie wnętrz

Projektowanie_Katowice_Architekci_wzorcownia

Projektowanie i aranżacje wnętrz

Projektujemy wnętrza małe i duże, prywatne domy i mieszkania ale też przestrzenie komercyjne. Proponujemy rozwiązania dostosowane do danego pomieszczenia ale przede wszystkim - potrzeb inwestora. W oparciu o dokładną analizę Państwa potrzeb i wymagań tworzymy wnętrza, które zawsze w centrum stawiają Państwa wygodę i zadowolenie. Proces prac projektowych rozpoczynamy od rozmowy. Analizujemy Państwa potrzeby i oczekiwania, dyskutujemy o estetyce, upodobaniach, funkcjach i możliwych rozwiązaniach ale też przedstawiamy aktualne trendy oraz ponadczasowe możliwości, które możemy zastosować podczas projektowania Państwa wymarzonego wnętrza. Uzgadniamy w jakim stylu będziecie Państwo czuli się najbardziej komfortowo i planujemy budżet, którego będziemy się trzymać. Projekty są dokładne, kompleksowe, przygotowane tak, aby każdy mógł je również samodzielnie zrealizować.

.

Architekci_Katowice_projekty_Wzorcownia_051

.

Projekt koncepcyjny

.

Projekt koncepcyjny przygotowujemy w oparciu o pomiary projektowanych pomieszczeń lub dostarczone nam plany. Dużo czasu poświęcamy na dokładną analizę Państwa potrzeb i oczekiwań w stosunku do funkcjonalności i wyglądu poszczególnych pomieszczeń. Wstępnie dobieramy meble, oświetlenie, materiały, wyposażenie, kolorystykę. Kreujemy wnętrza, które zapewnią komfort życia oraz będą Państwa cieszyć przez długie lata. Omawiamy z Państwem zaproponowane przez nas koncepcje, aby ostatecznie wybrać najlepszą wersję do realizacji.

Wzorcownia 051

Architekci wnętrz projektowanie Wzorcownia

.

Lista materiałowa

.

Do wybranego przez Państwa projektu aranżacji wnętrza, przygotowujemy listę elementów wyposażenia, które gwarantują Państwu, że wizja będzie w pełni zrealizowana. Lista zakupowa obejmuje meble, oświetlenie, okładziny ścienne i podłogowe, artykuły dekoracyjne, ceramikę i armaturę oraz płytki ceramiczne i gresowe w zależności od projektu, dobrane do salonu kuchni i łazienki. Płytki dobierzemy bezpośrednio w naszym Studio Wzorcownia 051.

Wzorcownia051 Bytom

Architekci Katowice projektowanie łazienek

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz